تبلیغات
sherlock - بازیگرانی که نقش شرلوک هولمز را بازی کردند
بازیگرانی که نقش شرلوک هولمز را بازی کردند
Image result for ‫باسیل راثبون در نقش شرلوک هولمز‬‎


1-رابرت داونی جونیور

هر چند او تنها در دو ماجراجویی شرکت کرده است اما همین دو ماجراجویی کافی بود تا رابرت داونی جونیور در این لیست جای گیرد. با لهجه انگلیسی عالی، قدرت شمشیر زنی و مشت زنی او یکی از بهترین تصویر های شرلوک هولمز است که روی پرده بزرگ سینما رفته است.


2-باسیل راثبون

هر چند پیتر کاشینگ متقاعد کننده تر، تام بیکر غیر عادی تر و باسیل، کارگاه موشی بزرگ وفادار تر به آثار دویل بودند، نمایش معتبر تر و گاهی استبدادی تر باسیل راثبون از کارآگاه بیکر استریت بودن او در لیست را اجتناب ناپذیر می کرد.


3-بندیکت کامبربچ

جایگاه شرلوک هولمز عصر ویکتوریایی برای همیشه دست نخورده باقی خواهد ماند. به هر حال استیون موفات و مارک گیتیس کاری کرده اند که نامشان برای همیشه در تاریخ ماندگار شود. آنها زمانی که دیگر جامعه سال ها بود که نیازی به گاری نداشت با تاکسی های خوش قواره توانستند شرلوک را به زمان حال آورد. بندیکت کامبرچ با ترکیبی از شلدونِ بیگ بنگ تئوری و یکی از شخصیت های جالب توجه جانی دپ نقش شرلوک را ایفا می کند. شخصیتی که دوری او از زنان و جامعه ستیز بودن او را جذاب تر می کند.


4-جرمی برت

هر چند که همه 42 قسمت کار شده عالی نیستند و چند قسمت به دلیل مریض بودن برت غیر قابل دیدن هستند، این سریال اولین سریالی است که با خط داستانی عالی، تصویرگری قرن نوزدهمی فوق العاده، جان واتسون های خوب(دیوید بورک و ادوارد هاردویک) و البته شرلوک هولمزی فوق العاده به استقبال ما می آید. میزان احساسات و شخصیت پردازی برت در یک صحنه از فیلم(چه برسد به کل اپیزود) آنقدر خوب بود که او را در این رده بندی اول کند.


من که خودم  بازی فوق العاده  بندیک رو دوست داشتم خیلی خوب می تونه ادای نابغه ها رو در بیاره

ولی راستش فیلم رابرت داونی جونیور رو زیاد باهاش حال نکردم 

شما چطور بازی کدوم رو بیشتر دوست داشتید ؟


[ جمعه 27 مرداد 1396 ] [ 10:19 ق.ظ ] [ melissa ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب